Новини

У день свята Світлого Христового Воскресіння відслужена Пасхальна велика вечірня

У вечері, у свято Світлого Христового Воскресіння у нашому храмі була звершена Пасхальна велика вечірня. Богослужіння очолив ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму, перший проректор протоієрей Сергій Ющик; проректор з навчально-методичної роботи архімандрит Філарет (Волошин); секретар Вченої ради протоієрей Василій Яковчук, завідувач Бібліотекою та Церковно-археологічним музеєм архімандрит Дамаскін (Лебедь), а також викладачі Київської духовної академії у священному сані та клірики храму.

Особливістю великої вечірні в день Пасхи є читання Святого Євангелія після Входу — вибраного зачала з Благовістя апостола і євангеліста Іоанна Богослова про явлення Воскреслого Господа апостолам увечері в день Воскресіння.

За матеріалами прес-служби КДА