Ректор КДАіС звершив Літургію у нашому храмі у День Святого Духа

8 червня 2020 року, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр очолив святкову Божественну літургію у нашому храмі.

Його Преосвященству співслужили: настоятель та перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик, вчений секретар протоієрей Василій Яковчук, а також клірики храму, викладачі та студенти Київських духовних шкіл у священному сані.

Після читання Святого Євангелія владика ректор звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

За Літургією були піднесені сугубі прохання за позбавлення від смертельного інфекційного захворювання та за здоров’я лікарів.

Після богослужіння ректор КДАіС, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вручив протоієрею Сергію Ющику орден Української Православної Церкви з нагоди 40-річчя з Дня народження та подарував ікону святого апостола Іоанна Богослова.

Наостанок Його Преосвященство привітав усіх зі святом та закликав Боже благословення, після чого було зроблено спільне пам’ятне фото.

Прес-служба КДА

Tags: